Biała komoda

Nowczesna biała komoda do pokoju lub sypialni ? 

Komoda do przechowywania ubrań i drobiazgów w kilku kolorach. Biała komoda do pokoju , salonu lub sypialni.Nowoczesna komoda do Twojego mieszkania , posiada półki , szuflady oraz szafki . Dostępne są komody z półkami oraz komoda 6 szuflad , 4 szuflady , 8 szuflad i inne. 

Idealnie nadaje się jako podstawka pod telewizor i wszelkie bibeloty. Pomieści wszystko to, co jest Ci potrzebne, ale niekoniecznie chcesz oglądać na co dzień. W dodatku będzie stanowić doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Komoda, bo o niej mowa .

Aktywne filtry:

Komoda z szufladami czy półkami i drzwiczkami?

Wykonując komodę na wymiar nie tylko określamy jej wysokość i szerokość, ale także elementy składowe, czyli ilość i pojemność szuflad, gdyż to z nimi kojarzy się jej klasyczny wygląd. Najczęściej spotykane komody składają się z jednakowych szuflad, o tej samej głębokości i symetrycznym ułożeniu. W praktyce mogą one mieć jednak inny układ szuflad, na przykład wyższa w układzie pionowym lub niższa i szersza z podwójnymi szufladami w zestawieniu poziomym. Inną wersją są komody z półkami i drzwiami uchylnymi, w których można zastosować ciekawe dekoracyjne wypełnienia.

Szczególnie modne w tym sezonie są komody z przeszklonymi drzwiami, jednak wymagają utrzymania nienagannego porządku wewnątrz mebla. Jeżeli zależy nam na bardziej praktycznym zastosowaniu, postawmy na pełne skrzydła z płyty laminowanej, akrylowej lub szkła lakierowanego. Ukryją one zawartość mebla, a jednocześnie pozwolą na szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów. Istnieje również możliwość tworzenia bardziej kreatywnych i designerskich komód. Stosując w nich dowolną kombinację szuflad o różnych wymiarach i głębokościach lub zestawiając w jednym meblu szuflady z drzwiczkami w zaskakujących proporcjach. W ten sposób zmieniamy zupełnie charakter komody, przekształcając ją niemal w dzieło sztuki.

Pojemna komoda do salonu , pokoju czy sypialni musi być z szufladami lub z drzwiami. Duży wybór komód , biała komoda , komoda 8 szuflad i inne.Uporządkuj swój salon za pomocą mebla jakim jest komoda.Komoda BRW , IKEA lub Agata Meble ? Nie tylko mebleSZAFA.pl

 Decydując się na komodę w salonie, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej jakość oraz funkcjonalność. Wykorzystanie dobrych materiałów i staranne wykonanie będą gwarancją wieloletniego użytkowania. Warto również zastanowić się wcześniej co będzie w niej przechowywane i ile miejsca będzie potrzebne. Zawsze dobrze jest mieć w zapasie dodatkową przestrzeń, którą bez problemu przeznaczysz na nieprzewidziany zakup. Dlatego istotna będzie liczba oraz pojemność szafek i szuflad w komodzie.

https://www.brw.pl/blog/wybieramy-komode-do-salonu/