Biała szafa z lustrem IKEA - JYSK - BRW - Allegro

Biała Szafa z lustrem do pokoju czy do sypialni ? Kupuj u nas !

Szafy z lustrami są w tej chwili bardzo popularne. Najczęściej ustawia się je w sypialniach, ponieważ świetnie powiększają wizualnie przestrzeń i można się przed nimi przygotowywać do wyjścia z domu. Jednak podobna szafa z lustrem sprawdzi się również w innych pomieszczeniach, w dodatku w wielu różnych aranżacjach. Szafa z lustrem w sypialni
Biała szafa z lustrem to idealny element sypialni urządzonej w stylu skandynawskim. Styl ten uwielbia prostotę, nawiązania do natury, elementy drewniane oraz drewno pomalowane na biało. Ponieważ lubi też duże przestrzenie, jasne wnętrza, to właśnie lustro świetnie się w nim sprawdzi. Optycznie powiększa ono bowiem przestrzeń - otwiera ją. 

 

Aktywne filtry:

Najprostszym sposobem zaoszczędzenia miejsca w garderobie jest wybór co najmniej jednej szafy z lustrem. Nie tylko optycznie powiększy ono wnętrze, podkreśli i wzmocni oświetlenie, ale także stworzy możliwość ocenienia swojej stylizacji. Wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu wspaniale komponuje się z białymi połyskującymi wykończeniami pozostałych mebli do przechowywania.

Szafa z lustrem – dlaczego to idealne rozwiązanie?

Lustro we wnętrzu ma charakter uniwersalny. Świetnie będzie się komponowało ze stylem skandynawskim, klasycznym, a nawet industrialnym. Może być zawieszone na przykład nad komodą, ale może być także elementem szafy, jako jedno z jej drzwi bądź całe skrzydła. Wszystko zależy od pomysłu na aranżację wnętrza. Dzięki wykorzystaniu szafy z lustrem małe pomieszczenie zostanie optycznie powiększone, dotyczy to zarówno sypialni jak i salonu czy przedpokoju. Również w dużym pomieszczeniu uzyskamy wrażenie większej przestrzeni, a także możliwość odbicia światła. Lustro może również znajdować się po wewnętrznej stronie szafy, co być może niektórzy pamiętają z szaf swoich babć. To znakomite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje nam miejsca na zawieszenie lustra na ścianie.

Szafa przesuwna z lustrem czy szafa z lustrem otwierana?

Wybór rodzaju szafy z lustrem zależy często od wielkości pomieszczenia. W małych pomieszczeniach sprawdzą się szafy rozsuwane z lustrem, ponieważ drzwi nie zajmują wówczas przestrzeni. Możemy pozwolić sobie wtedy nawet na dużą szafę z lustrem, na przykład trzydrzwiową. Lustro w takiej szafie zazwyczaj umiejscowione jest w części środkowej. Jeśli nie ma tyle miejsca, dostępna jest również mała szafa z lustrem, wówczas umiejscowione jest ono na jednym z dwóch skrzydeł. Możemy także kupić szafę, w której na wszystkich skrzydłach umiejscowione zostanie lustro. W przypadku dużego mebla warto dokupić akcesoria do szafy, jak dodatkowe wieszaki, półki czy kontenery, które ułatwią utrzymanie porządku.
W większych pomieszczeniach świetnie sprawdzi się szafa uchylna. Kiedy możemy sobie pozwolić na swobodne otwarcie wszystkich drzwi, mamy dostęp do całej zawartości szafy jednocześnie. Jeśli miejsca jest wystarczająco dużo, warto rozważyć szafę z lustrem i szufladami, które pomieszczą wiele drobiazgów.

Szafa z lustrem do sypialni

Jeśli lubisz styl skandynawski, na pewno spodoba Ci się biała szafa z lustrem do sypialni. Jest to mebel uniwersalny, który sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Z jednej strony schowasz w niej wszystko, co powinno się znaleźć w sypialni. Z drugiej strony optycznie powiększysz przestrzeń. Szafa z lustrem biała rozjaśni pokój i będzie doskonałą bazą do innych dodatków.

Szafa z lustrem w salonie

Warto pamiętać, że szafa z lustrem nowoczesna może stać się świetnym elementem wyposażenia salonu. Do łask wracają tak zwane meblościanki, które w niczym nie przypominają swoich peerelowskich przodków. We współczesnym designie niektóre z drzwi tego mebla mogą być właśnie wykończone lustrem. Wybierając taką meblościankę lub tradycyjną szafę to Ty decydujesz, gdzie ma być umieszczone lustro. Kiedy chcesz optycznie powiększyć przestrzeń, możesz wybrać więcej luster. Jeśli chcesz wyeksponować piękna porcelanę czy alkohole, możesz lustro zamieścić na tylnej ściance szafy bądź półki, która pozbawiona będzie drzwi, w ten sposób jej zawartość zostanie optycznie zwielokrotniona. Szafa z lustrem może być również znakomitym uzupełnieniem samodzielnej witryny. Ustawiając ją naprzeciwko okna uzyskasz dodatkowy efekt odbicia światła zmieniającego się w zależności od pory dnia.

Szafa z lustrem w przedpokoju

Ostatnie spojrzenie na swój wygląd przed wyjściem jest niemal koniecznością. Niezbędna wydaje się więc szafa z lustrem do przedpokoju. Większość tych pomieszczeń jest wąska i długa, dlatego szafa przyda się nie tylko do schowania ubrań i butów, ale również optycznie powiększy przestrzeń. Dobry efekt uzyska się również umieszczając szafę z lustrem naprzeciwko wejścia. Więcej pomysłów znajdziesz w naszym tekście „Szafa do przedpokoju – wybieramy najlepszą!

Szafa Agata Meble , Szafa BRW , Szafa IKEA , Szafy Allegro , Szafa HomeBook