Biała szafa z lustrem

Szafa przesuwna

Szafa 

Szafa pomoże Ci w uporządkowaniu mieszkania , domu. Posiadamy duży wybór szaf z lustrem lub bez lustra. Szafa z lustrem powiększy optycznie pomieszczenie . Szafy do sypialni , szafa do pokoju , szafa do korytarza lub szafa do salonu , znajdziesz je na mebleSZAFA.pl . 

Z pewnością wielu z nas, szczególnie Paniom, marzy się w domu elegancka garderoba z prawdziwego zdarzenia. Niewielkie metraże mieszkań nowoczesnego budownictwa sprawiają jednak, że mało kto może obecnie pozwolić sobie na ten luksus. W takiej sytuacji jej zadanie przejmuje solidna i funkcjonalna szafa. Dlaczego jej rola w sypialni jest tak istotna.

Aktywne filtry:

Jak wybrać szafę?

Może wydawać się, że to mebel tak podstawowy, że wybór jest wręcz banalny – na tyle, że nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Od tego, jaką szafę wybierzesz, w ogromnej mierze zależy nie tylko wygląd, ale i charakter pomieszczenia. Funkcjonalna, dopasowana stylistycznie szafa pomieści wszystko, co potrzebne, stanowiąc przy tym ozdobę wnętrza. Jaka szafa sprawdzi się w Twoim przypadku? Podpowiadamy, na co koniecznie zwrócić uwagę przy wyborze.

 

  • szafy przesuwne – są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je zarówno do malutkich, jak i większych pomieszczeń. Zdecydowaną zaletą szaf przesuwnych jest to, że nie potrzeba miejsca na to, by otworzyć drzwi. Dzięki temu inne meble mogą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie szafy i nie będą w niczym przeszkadzać;
  • szafy dzrwiowe – wybór szafy narożnej to doskonała opcja do małych pomieszczeń. Dlaczego?  Masz więcej miejsca do zagospodarowania wewnątrz (cały róg!), a oprócz tego szafa z drzwiami może wyglądać bardzo nowocześnie.

Szafa Agata Meble , Szafa BRW , Szafa IKEA , Szafy Allegro , Szafa HomeBook

Mebel ten stanowi podstawowe miejsce na przechowanie przedmiotów i akcesoriów codziennego użytku. Ubrania, bielizna, zapasowy komplet pościeli czy ręczniki – to wszystko przechowujemy najczęściej nie gdzie indziej, jak właśnie w sypialni. Jednocześnie nie należy zapominać o wyjątkowym charakterze tego wnętrza. 

Dlatego też pojemna szafa do sypialni powinna wkomponować się również w styl i aranżację pomieszczenia, nie zakłócając jego przytulnej atmosfery. Jak połączyć te wszystkie funkcjonalności w jednym meblu? Poniżej kwestie, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego mebla.